יום שבת, 13 באוקטובר 2012

Weekend Reading


נראה כאילו הדבר היחידי שאני מפרסמת בתקופה האחרונה זה פוסטים של קריאה של סופ"ש,כי באמת הכי קל לי לעדכן בסוף השבוע,מה גם שאני נורא נהנית לכתוב את הפוסטים הללו ולחלוק איתכם כל מיני מקורות השראה

אז הפעם אשתף אתכם באובססיה קטנה שפיתחתי לקולצייה של מרקוס לאופר,בדגש על הסוודרים עם אפליקציות הפאייטים. אספתי בשבילכן מספר בלוגריות שלקחו השראה מיצירות האומנות שלו,והחליטו ליצור לעצמן סוודר 'מפוייט'.

(בתמונה למעלה הבלוגרית קיארה מהblond salad בסוודר שחשקה נפשי בו עד מאוד)

אז כבר פרסמתי את הקישור לפוסט של קארה מsprinkles in springs,שיצרה סוודר שנראה ממש כמו המקור

מיד אחריה הבלוגרית של stripes and sequins בסוודר חתול מתוק

ואיך אפשר גם בלי קצת Honestly WTF ? שיצרו גרסה משלהן עם אוזניי ארנב

גם בגזרת הסוודרים עם האפליקציות,טיילור מtaylor and demolish לקחה השראה מסוודר של Acne ויצרה את הDIY הזה

עד כאן גזרת הסוודרים,שנמשיך?

DIY חמוד וקל מאודדד למגש משולש לתכשיטים,אני אימצתי בחום

וכמובן איך אפשר לפספס את הקולקציה החדשה ששחררה זארה,והפעם-ZARA HOME!!! אני פשוט התאהבתי בכל פריט ופריט.חלק מהתמחורים נראים לי קצת יקרים מידי,אבל נראה כי איכות המוצרים גבוהה.(בכללי,זו רק אני או שזארה ממששש העלו את המחירים העונה?)

ועוד אובססיה שפיתחתי-עקב שיפוצים ורענון החדר שלי,ננעלתי ממש על ראש צבי עשוי מקרטון ממוחזר.מצאתי המון אתרים שבהם יש ב ד י ו ק את זה שחיפשתי(במחיר שפוי ושווה לכל כיס),אבל הם לא מאפשרים לשלוח לארצינו הקטנטונת...אנא,אם מישהו מכם יודע איפה אני יכולה להשיג אחד בדיוק כזה לחדר שלי,אודה לו מאוד!!

וקצת השראה שיהיה משהו קטן להתניע את השבוע:קשתות,והרבה מהן.תכנסו לראות ממה זה עשוי ;)


זהו להיום,בפוסטים הבאים:כל מה שרציתם לדעת על טיול בברלין,והחדר המשופץ שלי
יום שלישי מתגייסת...אמאלה

נתראה!

תגובה 1:

Dandan Zhang אמר/ה...

Women are human being, created with a motive of making this world a beautiful place to live in. Women like wearing shoes in their office, during morning walk, attending meeting and at various other occasions. In such a case the online availability of Womens Slippers, flats, ballerinas, heels, boots, pumps, booties, kids’ sandals, wedges, sandals boots, comfort, designs, colors, shapes will be the best gift to the females to choose their likings and makeup their feet. Online and local shops are the best and largest importer and exporter of shoes worldwide, which they can find the all kinds of women’s slippers on sale there.