יום שלישי, 22 בספטמבר 2009

כי הבטחות צריך לקיים

במסגרת "החופש מהחופש" שלי וחוסר הזמן בלעדכן החלטתי שאכתוב את העדכון המתבקש על החופשה המשפחתית שלי ברודוס. בגלל המצב הביטחוני החלטנו 'לבגוד' בטורקיה,להשקיע עוד 20 דקות של טיסה ולהגיע ליעד קיצי לא פחות.

60 שניות על רודוס:
רודוס הוא אי,ששייך לקבוצת איי יוון והוא הגדול ביותר מבין 2,000 איים.
80% (!) מתושבי רודוס מתפרנסים מתיירות,ובמשך שאר השנה מקבלים קצבאות הבטלה. המטבע של רודוס הוא היורו
באי קיים גם שוק נרחב של סחר בדגים,לצד חנויות אופנה(טופשופ,לקוסט,זארה,מנגו) בעיר החדשה שנמצאת ממש ליד העיר העתיקה-מעשה ידי האיטלקים שהשתלטו על האי עד להכרזתו כחלק מייון.הנוף מפיסגת האקרופוליס בלינדוס. שם העיר נקרא על שם האלה אתנה לינדה-אלת החכמה ההרים והמלחמה.בספרדית לינדה=יפה וכמו כן,העיר לינדוס היא העיר הכי יפה ומתויירת ברודוס.נוף נוסף מפסגרת האקרופוליס-אגמון בצורת לבשקיעה מהחדר במלוןולחלק הפחות הסטורי ברודוס- im talking about fashion baby


לצד החלק ההיסטורי והים המשגע של רודוס קמה מין ההריסות העיר החדשה.חנויות כמו לקוסט,פראדה,ראלף לורן,זארה,מנגו וטופ שופ מקשטות את מרכז החנויות המרכזי ברודוס ליד חנויות שלמות שמוקדשות למטריות(!) ומועדוני טברנה מקוריים.
הנה כמה מהפריטים הכי שווים שיצא לי להיתקל בהם:


תיק פסים מהמם מעור של פראדה(מזוייף),עם רצועה לנשיאה באלכסון ולקינוח פרנזים מתוקים בשני צבעים על הריצ' רצ'.אני עדיין לא מאמינה שהשארתי אותו בחנות...הייתן קונות תמורת 23 יורו?(120 ש"ח פחות או יותר)משקפי ריי באן בשלל צבעים.(6 יורו). גם אני התחדשתי בריי באן,בצבע תכלת,מוטות בצבע שמנת והבפנים בשחור-אני אצלם אותן בהמשך


שרשרת מאלמוגים-הראיתם דבר יותר מדהים מזה?


עד כאן העדכונים מרודוס,מקווה שאצליח לעדכן בקרוב,שיהיה שבוע נהדר!

2 comments:

sefi אמר/ה...

זה ברור שרודוס יפה יותר מטורקיה, מגניב שנסעתם דווקא לשם. תמיד כיף לעשות קניות של חופשה ודווקא השרשרת מהאלמוגים קצת מדאיגה אותי. לא אוהבת להוציא דברים מהים ששייכים לשם.
התמונות מהממות ורק לחשוב שאני אף פעם לא הייתי ביוון למרות הקרבה.

מורן. אמר/ה...

האמת שאני הייתי לפני שנתיים בערך בכרתים, גם אי יווני, ולא היה מוצלח כמו שאת מתארת..
לא נתקלתי בחנויות מאירות פנים כמו טופשופ וזארה ואפילו לא בחיקויים מוצלחים כל כך של רייבאן.
נשמע שנהנית (: